Posted in Moda styl sukienki ubrania wygląd

Idealna sukienka – proporcja i ład.

Idealna sukienka – proporcja i ład. Posted on 28 sierpnia 2017

Sukienki to temat dość i lekki a jednocześnie ciężki, ponieważ klasyczny ubiór to wszechpotężny władca całego pojęcia stylizacji.

biała sukienka z gipurąZachowanie proporcji jest szalenie trudne, ponieważ wszystko musi być idealnie dobrane. Po pierwsze musimy wybrać sukienkę idealna, mój wybór padł na kolekcję z tego sklepu: https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki. W oko wpadła mi biała sukienka z czarną gipurą, jako punkt wyjścia na idealnej propozycji. Jest to tylko wstęp do przygotowania stylizacji na najważniejsze okazje.

Dodatkowo ważny jest materiał jaki został użyty, gdyż wpływa to nie tylko na nasz komfort ale również warunki higieniczne. Czyli im mniej zbędnych zamienników tym lepiej. A my też nie czujemy się jak w ceracie, co ostatecznie daje nam lepszą satysfakcje.

 

Czy szpilki to jedyne wyjście do klasycznego piękna?czarne kozaki buty na obcasie

Oczywistą odpowiedzią powinno paść sakramentalne TAK. Jednak nie mogę się zgodzić ponieważ na myśl przychodzą mi choćby kozaczki czy botki, które idealnie się łączą. Czółenka to również pewna ścieżka z jaką cudnie łączą się takie elementy. W tym przypadku dodatkowe elementy na obuwiu w postaci frędzli, kuleczek ponieważ w przypadku dodatkach na sukience dół musi dopełniać jako gładka całość. Idealna kompozycja to coś co jest nam bardzo potrzebne. Dodatkowo własny komfort jest równie istotny. Tak więc skupmy się nie tylko na elegancji ale i bezpieczeństwie. Idealnym partnerem do sukienki wydają się być płaskie buty co na prywatnych spotkaniach czy wyjściach na miasto ma swój urok.

Świetnie sprawdzą się dodatki! Biżuteria najlepszym przyjacielem sukienek.

sukienka rysunek

Tak, to zdecydowana prawda. Idealną bronią na wykończenie sukienki a zarazem dopełnienie i zwieńczenie naszej stylizacji. Zaraz obok butów są pierścionki i kolczyki. To właśnie tak niepozorny szczegół wpływa na idealne zwieńczenie . Nadaje powagi, dodaje kobiecości i pozwala na zapamiętanie. Szczególnie w momencie gdy chcemy aby na kimś nie tylko wywrzeć wrażenie ale również aby nas zapamiętał.

Obok dobrze dobranych słów to dodatki są tą kompozycją i idealnym zakończeniem naszej pracy. Pamiętaj maku-up tylko i wyłącznie zrównoważony i dobrany do okazji. Zbyt mocny źle się sprawdzi, lekki nie wszędzie pasuje. Proporcje królują na świecie, w moje oko na http://zoio.pl wpadła nie jedna rzecz. Więc możecie spodziewać się wielu propozycji na idealny look.

Pozdrawiam!