Posted in koszulki damskie wygląd

Koszulki na randkę – czemu nie?

Koszulki na randkę – czemu nie? Posted on 13 kwietnia 2018

Moim zdaniem moda polega na ekspresji, na odkrywaniu swojego ja. Dlatego właśnie, jeśli chcesz być modnie ubrana szykując się na tę wymarzoną pierwszą randkę, powinnaś zademonstrować swoją wyjątkowość. O ile nie jest to elegancka restauracja lub ekskluzywny klub nocny, to jest w porządku, aby nosić parę dżinsów na pierwszą randkę. A jeśli chcesz się wyrazić, to dlaczego nie wybrać koszulki damskie jako top? Choć nie jest to jakoś szczególnie elegancki ubiór ma jedną ważną zaletę na randkę – bez problemu znajdziesz koszulki ze swoim ulubionym wzorem, lub kupisz gotowe, które będziesz mogła dostosować do własnych potrzeb.

koszulki damskieKoszulkę można łatwo dopasować do własnych potrzeb na specjalne okazje, aby poczuć się jak prawdziwa projektantka mody. Wyróżnisz się z tłumu, sprowokujesz ciekawe pytania – jeśli przecież masz jakieś interesujące hobby, będziesz miała o czym porozmawiać!

Pamiętaj jednak, że Twój strój musi być spójny i sprawiać dobre wrażenie. Pamiętaj, aby dopasować koszulki damskie i buty. Oczywiście, chcesz uniknąć klapek, sandałów lub Crocsów na randkę – może z wyjątkiem wspólnego wieczoru na plaży. Zamiast tego, wybierz parę damskich mokasynów lub ładne czółenka albo obcasy typu kaczuszki. Z dżinsami i koszulką powinnaś dodać jakieś bardziej eleganckie akcesoria. Nawet jeśli chcesz nosić buty sportowe, nie wybieraj starych trampków, zamiast tego przynajmniej zdobądź nową parę najków.

Skoro mowa o markach, Twoja koszulka to sposób na wyrażenie swojego poparcia dla nich – lub niechęci. Możesz nosić koszulkę ze zmienionym wizerunkiem znaku towarowego – w końcu będziesz jedyną osobą, która ją nosi. To z pewnością sprowokuje twojego partnera do komentarzy – i to wspaniałe! Nie martw się o przypadkowe obrażenie go – jeśli twój obraz na koszulce jest obraźliwy, co z twoimi stanowiskami politycznymi i przekonaniami?

Osobiście uważam na przykład, że nie należy nosić żywych kolorów na pierwszej randce – pomyśl więc o noszeniu czarnej koszulki z jaskrawym białym przekazem. Ciemniejsze koszulki są świetne do tworzenia subtelnych przekazów.