Posted in Moda

Co mężczyźni myślą o moich modowych preferencjach?

Co mężczyźni myślą o moich modowych preferencjach? Posted on 13 lipca 2017

Nigdy nie myślałam o tym, co faceci sądzą o moim guście modowym. I to nie dlatego, że nie szanuję ich opinii co do mojego stylu (choć oczywiście, nie szanuję). Myślę tylko, że po prostu przez długi czas nie miałam stylu. Niedawno rozmawiałam z moim chłopakiem o tych wszystkich filmach, gdzie biorą tę “przeciętną dziewczynę” i “wydobywają” z niej jej naturalne piękno – i nieuchronnie każą jej rozwiązać koński ogon, zdjąć okulary itp. no i w scenie finałowej zawsze schodzi po schodach ubrana w sukienkę. I zgadnijcie, co on o tym myśli? Właściwie to wolał dziewczynę przed a nie po tej całkowitej zmianie stylu.

Naturalnie spytałam go, dlaczego uważa, że jest bardziej atrakcyjna. Na to przypomniał mi, jak się poznaliśmy – było chłodno, a ja nie miałam kurtki. Jest doskonałym dżentelmenem, więc dał mi swą zapiętą bluzę i nosił tylko lekką kurtkę. Mogłam podwinąć rękawy i udać się do klasy. I ten wygląd białej koszuli, dużej niebieskiej bluzy, ciemnych dżinsów sprawiły, że mnie pokochał. No i cóż, rozkleiłam się. Powiedział, że tak, ciasne sukienki i wysokie obcasy wyglądają sexy, ale jest coś wyjątkowego w dziewczynie ubranej w duże ubrania – wygląda po prostu naturalnie i pokazuje jej atrakcyjność.

Całe swoje życie myślałam, że jest wręcz przeciwnie – jeśli chcesz wyglądać atrakcyjnie dla mężczyzn, powinnaś być szczupła i elegancka, a nie nosić obwisłe cichy. Spędziłem połowę mojego życia, chcąc wyglądać na chudszą i wyższą. Wiem, prawda? Jak mój chłopak śmie mnie lubić za to, kim jestem. Przyznał, że to tylko jego osobiste preferencje, ale wielu ludzi docenia bardziej miękki, płynący styl. Jasne, że wielu facetów lubi dziewczynę w eleganckich ubrania, ale nawet jeśli lubią ciasne ubrania, lubią spodnie i legginsy – a nie skórzane spodnie lub skórzane kurtki. Ogólnie rzecz biorąc, moja rada to: dowiedz się, co mężczyźni lubią, ale nie ubieraj się pod nich. Ubierz się dla siebie – i noś to, co sprawia, że czujesz się dobrze.