Posted in bezpieczeństwo porady torebka wygląd

Moja ukochana torebka!

Moja ukochana torebka! Posted on 31 sierpnia 2017

Moja torebka może być nazwaną studnią bez dna.

torebka i dodatkiMam może nie wszystko w niej, ale przy studiach często noszę w niej mnóstwo rzeczy. I tak od atlasów po zeszyty i inne niezbędne rzeczy łącznie z portfelem. Jednak musiałam tak wybrać by nie być obwieszona jak choinka. Po pierwsze jak wybrać tą jedyną? Ja zwróciłam uwagę na materiał, chciałam skórę, jednak ostatecznie wybrałam tą eko. Nie tylko cenowo lepiej ale bardzo podobna w jakości. Bardzo ważne też aby nasze wypełnienie nie zniszczyło się po dwóch razach. Często mi się zdarzyło że wypełnienie torebki porwało się czy poprzecierało, a sama kosztowała krocie.

Ważne są suwaki i to jak są wszyte.

Dbając o bezpieczeństwo i własną ochronę, wybrałam torebkę o schowanym zamku i zawsze ale to zawsze zapinaną jeszcze na kawałek materiału. Tak by bez pierwszego przesunięcia nie dało się nic zabrać. Do tego myślałam o takiej z zabezpieczeniami, wiele sklepów oferuje teraz specjalistyczne torby i plecaki z kłódkami oraz blokadami czytników kart. Tak aby nasze dane były maksymalnie bezpieczne. Tak więc czynników wyborów jest więcej niż tylko wygląd i cena. Dziś jak ważne są dane i jak chętnie zostają wykradane każdy wie. Powinniśmy skupić się na ważnym pytaniem. W jaki sposób mogę się uchronić?

Przykładów na bezpieczeństwo jest kilka.pomarańczowa torebka

Po pierwsze suwak zawsze z przodu. Zawsze starajmy się aby ta część była widoczne i nie była łakomym kąskiem dla kieszonkowca. Po drugie zawsze trzy razy sprawdź czy aby na pewno zamknęłaś torebkę nim ostatecznie pójdziesz w dalszą podróż. Nawet chwilowe wyjście z samochodu może być zgubne o czym przekonał mnie program w telewizji. Gdzie pani zapomniała zamknąć torebki a cała jej zawartość czyli samochód i dokumenty zostały skradzione. Po tym bardzo zastanowiłam się nad tym jak ja dbam o siebie. I stwierdziłam że moja torebka to nie tylko pasujący dodatek ale w pewnych momentach dnia cała moja historia i to kim jestem.

Pozdrawiam.