Posted in Moda porady styl sukienki wygląd

Sylwestrowe wyzwanie dla kobiet, oraz noworoczne porady.

Sylwestrowe wyzwanie dla kobiet, oraz noworoczne porady. Posted on 27 grudnia 2017

Zadajmy sobie kluczowe pytanie czy sylwester to wyzwanie dla kobiet. Moim zdaniem nie jest to dla nas wystarczy odrobina wyobraźni do stworzenia ciekawej stylizacji na bal. Aby znaleźć dla siebie odpowiednią sukienkę na sylwestra postanowiłam zacząć przed świętami. Teraz pozostało mi czekać na tą najgorętszą noc, oraz zacząć myśleć nad wyzwaniem dla kobiet w 2018 roku. Jakim staną się nowe propozycje modowe jakie zaoferują dla nas projektanci modowi. Ale możemy ich uprzedzić ich tworząc własne propozycje.

Moje propozycje na wiosnę w nowym roku.

wiosenny ogródOkres wiosna-lato 2018 będzie wyzwanie dla kobiet pełnym lekkości. Posiadając w naszych szafach wielokolorowe ubrania, sukienki, jeansy a także rzeczy w moim ulubionym różowym kolorze jesteśmy na dobrej drodze. W nadchodzącym roku panować będą wesołe klimaty disco, elegancki styl z nutą glamour, to wszystko skradnie naszą uwagę w nadchodzących sezonach w 2018 roku. W nadchodzącym roku możemy spodziewać się wielkich powrotów stylizacji stworzonych z jeansów. Dużo wcześniejszych trendów wraca do łask, nie tylko w związku ze stylowym jeansem lub innymi propozycjami ale także z bielizną. Nadal pozostaną modne sukienki wzorowane na koszulach nocnych. Wiec krótko podsumowując doniesienia jakie dają nam media modowe. Stara moda wraca, co umożliwi dużą możliwość tworzenia ciekawych oraz nowych propozycji stylizacyjnych na każdą kieszeń. Bawmy się modą nie bójmy się tworzyć ciekawych połączeń stylizacyjnych. A możliwe że stworzymy coś co przypadnie innym do gustu i będą chcieli wyglądać modnie podobnie jak my. Dzięki dużym możliwościom jakim daje dla nas moda mamy na to duże szanse. Stańmy się własnym stylistą, a możliwe że nasze koleżanki będą prosiły nas o drobną pomoc przy tworzeniu własnych stylizacji.

W 2018 roku zaskoczmy wszystkich naszą kreatywnością. Otwórzmy naszą szafę i sprawdźmy czy nie musimy jej przewietrzyć oraz czy sprostamy sylwestrowemu wyzwaniu dla kobiet. Jeżeli nie mamy pomysłów na ciekawe stylizacje. To idealnym rozwiązaniem będzie uzupełnienie własnej garderoby w pełni kobiece sukienki,. Sukienki będą idealną częścią garderoby która sprawdzi się w każdej sytuacji.